Dvere, ktoré zmenia váš interiér

.


Interiér má hromadu zaujímavých, ale aj celkovo potrebných prvkov, bez ktorých by to jednoducho nešlo. A k takým dôležitým prvkom interiéru patria aj dvere.

skleněné posuvné dveře

Asi si hneď predstavíte tradičné drevené na kľučku, ktorých je v každom interiéri viac, než dosť. Nedá sa povedať, že by šlo o nevhodné riešenie, pretože drevo nikdy neomrzí a má svoj štýl charakter. Ale môžete si vybrať aj iné riešenie, ktoré môže váš interiér zmeniť k nepoznaniu.
Takým sebavedomým riešením sú aj sklenené dvere posuvné.
Splňujú kritéria aj tých najnáročnejších zákazníkov a ponúkajú nielen rôzne typy prevedení, ale aj rôzne dizajnové prvky.

Môže sa jednať o rámové aj bezrámové prevedenia, teda celosklenené a to aj v kombinácii s materiálmi ako je drevo a kov.
Ich účelom je šetriť priestor tým, že vďaka posuvnému mechanizmu nemusíte otvárať klasickým spôsobom a tým zaberať priestor. Okrem toho sklo prepúšťa svetlo a opticky zväčšuje priestory, takže získate pre interiér ľahkosť, vzdušnosť aj viacej svetla.

.

Sklenené dvere posuvnéponúkajú aj širokú paletu dizajnových prvkov, takže si môžete vybrať sklo nielen číre, ale aj matné, pieskované, s grafickou tlačou, platené a podobne. Tým pádom vyriešite aj pocit súkromia a celkový dizajn.
Návrhy sú obvykle priamo na mieru, takže ich veľmi ľahko prispôsobíte aj stávajúcemu dizajnu interiéru a možnostiam.
Sklo je celkovo materiál, ktorý pôsobí veľmi luxusne a zároveň elegantne, takže sa hodí úplne všade. Ak chcete svoj interiér zmodernizovať, tak ide o veľmi obľúbený štýl v tomto smere.

posuvné dveře

Tento spôsob otvárania a zatvárania dverí slúži aj ako skvelé predelenie, takže ich môžete použiť aj ako predeľovací prvok napríklad pri spojení kuchyne s jedálňou či obývacou izbou a podobne. Môžu byť v prípade potreby zatvorené a v inom prípade zase otvorené a nijak nenarušia interiér ani nezaberú zbytočne miesto.

Dvere, ktoré zmenia váš interiér
4.5 (89.41%)17
.